Пультова охорона об'єктів

Пультові системи безпеки – це універсальне рішення для захисту житлових та промислових об'єктів, таких як квартири, будинки, офісні будівлі, підприємства тощо. Ефективність та доступність системи безпеки сприяли її популярності. Якщо ж взяти до уваги неблагополучну кримінальну обстановку, актуальність підключення системи очевидна. Послуги охорони надає компанія "КІТ". Ми пропонуємо комплексні послуги захисту клієнтів та їх приватної власності від незаконного втручання. Майно цілодобово охороняється різними технічними засобами, і клієнт почувається комфортно та безпечно у будь-який час доби. Пультова система безпеки призначена для захисту від непередбачених ситуацій: пожеж, зломів, атак, технічних аварій та терористичних атак. Підключення сучасних систем сигналізації та своєчасне втручання аварійної бригади запобігнуть виникненню аварійних ситуацій. При першому виїзді працівники оцінюють ситуацію на території та виявляють «слабкі місця». Майно обладнують охоронною сигналізацією та, при необхідності, кнопкою тривоги. По периметру встановлюють необхідну кількість датчиків (руху, відкривання, розбиття скла), які надійно фіксують під'їзні шляхи. Сигнали датчиків про несправності передаються на встановлений спеціальний пристрій (обслуговування якого входить у вартість послуги). В екстреній ситуації диспетчер отримує повідомлення, і мобільна аварійна бригада одразу їде до вас додому, до офісу або виробничої будівлі. Система надсилання повідомлень гарантує, що диспетчер повністю контролює ситуацію на об'єкті замовника: сигнал про спалах або вторгнення третіх осіб негайно відправляється в центр управління. Бригади, які надають послуги безпеки, мають спеціальні ресурси та маршрути, щоб допомогти дістатися до місця призначення у найкоротші терміни. Мобільна група за кілька хвилин прибуде на об'єкт, затримає та знешкодить порушників, після чого потенційних злочинців передадуть правоохоронним органам.

Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація від компанії КІТ - це ефективні заходи захисту будь-якого майна, що дозволяють запобігти несанкціонованому проникненню на територію, а також забезпечити збереження матеріальних цінностей та здоров'я, а в деяких випадках життя людини. Все це безперечні цінності, тому говорити про надмірні витрати тут не доводиться. Але ми також пропонуємо недорогі, але дуже надійні рішення. Наша охоронна агенція готова запропонувати ефективні комплексні системи безпеки. Вони розрізняються за функціоналом та оснащенням. Рішення також відрізняються ціновою категорією. Таким чином, кожен може налаштувати свою охоронну сигналізацію відповідно до особистих критеріїв та уподобань, а також з урахуванням виділеного бюджету. Справа в тому, що ми маємо можливість працювати безпосередньо з постачальниками професійного обладнання. Відповідно, ми можемо запропонувати кращі цінові умови, ніж багато традиційних підприємств. Нашим клієнтам не потрібно вникати в технічні деталі, порівнювати схожі моделі пристроїв тощо, достатньо запросити наших спеціалістів. Вони оцінюють властивості будівлі/приміщення, аналізують існуючі ризики та рекомендують найбільш відповідну систему. Вам не потрібно платити надто багато за надмірну функціональність!

Системи контролю доступу

Система контролю доступу, а також система обліку робочого часу – це системи для контролю вхідного та вихідного потоку персоналу з метою запобігання проникненню сторонніх осіб на територію компанії, офісу, а також багато інших додаткових функцій. Система зазвичай включає механізми, які блокують шлях (наприклад, турнікет або шлагбаум), зчитувачі та програмне забезпечення, яке відповідає за весь процес системи безпеки. Система контролю доступу до приміщень компанії ділиться на автономну та мережеву (підключається до комп'ютера). Автономна система використовується тільки в тому випадку, якщо потрібно розрізняти між собою персонал і сторонніх людей. Використання системи обліку робочого часу також потрібне для великомасштабних завдань, таких як контроль робочого часу державою або планування відвідувань. Такі системи діляться на онлайн, з підключенням до комп'ютера та постійним зв'язком з контролерами, та офлайн, коли постійне з'єднання не потрібне.

Кнопка тривоги на авто

Оперативна реакція на тривогу з боку служби безпеки КІТ – це новий вид послуг, який став реальністю за допомогою кнопкового пристрою для тривоги. Кнопка тривоги в автомобілі дозволяє звернутися за допомогою в екстреній ситуації одним натисканням кнопки та допомагає вирішити проблему, не втрачаючи цінних хвилин. Наявність такої системи важлива для кожного водія: у разі аварії, загрози життю з боку грабіжника, спроби угону автомобіля або термінової медичної допомоги така кнопка стане в нагоді. Можливість одним клацанням миші повідомити про проблему до відповідного органу значно збільшує ймовірність вирішення проблеми з позитивним результатом, порятунком життів та майна. Тривожна кнопка для автомобіля не замінює класичну сигналізацію, але дозволяє швидко повідомити про аварію або іншу аварійну ситуацію. Спроба викрадення, напад на водія, аварія, аварійні ситуації у дорожньому русі – це приводи для використання тривожної кнопки. Також застосовується, якщо автомобіль виходить з ладу далеко від населеного пункту, потрапляє в кучугуру або водій раптово відчув дискомфорт і не може продовжувати рух. Тривожна кнопка в автомобілі також діє як «маяк»: у разі угону автомобіля можна легко визначити його місцезнаходження.

Охорона периметра

У 21 столітті охоронна сигналізація – актуальна та незамінна річ для охорони периметра. І наступний об'єкт, який необхідно убезпечити після захисту приміщення - це територія, що прилягає до будинку або ділянки. Завдяки системі охоронної сигналізації по периметру ви можете охороняти паркування, двори приватних будинків, відкриті склади та багато іншого. Охорона периметра – це перший крок у налаштуванні багаторівневої системи безпеки вашого приміщення. На сьогоднішній день існує кілька видів охорони периметру будинку, дачі – система відеоспостереження та охоронні бар'єри. Великий попит має другий вид охорони периметра. Система охорони периметра складається з двох датчиків, які розташовані на великій відстані один від одного (дальність дії залежить від обраного датчика та розміру приміщення), створюючи невидиму для очей сітку випромінювання. У стані очікування промінь від передавача проникає в приймач і таким чином утворює єдиний ланцюг безпеки. Якщо хтось перетинає промінь, детектор у приймачі виявляє переривання сигналу та спрацьовує охоронна сигналізація. Напрямок променів можна регулювати в залежності від характеру рельєфу приміщення, щоб забезпечити максимально можливий захист.

Встановлення IP-відеоспостереження

IP-відеоспостереження - новинка на ринку систем відеоспостереження, яка має все більший попит через свої переваги. Така система має великий функціонал. І це пов'язано з вибором IP-камер відеоспостереження. Одна IP-камера може замінити кілька аналогових камер. Пояснюється це тим, що IP-камера має високу роздільну здатність зображення (від 640*480 пікселів до 2560*1920). Зображення такої камери спостереження є більш змістовним і не вимагає освітлення з декількох камер одночасно. Також до переваг належать велика зона покриття території, висока частота сканування зображень, великі функції камери за рахунок обладнання зі звуковими детекторами, детекторами руху, можливістю управління подіями та опціями повідомлень. При IP-відеоспостереженні немає обмежень щодо дальності передачі цифрового сигналу. Таким чином, вважається вигідним встановлення системи IP-відеоспостереження на великих об'єктах, де передбачається встановити 20-25 камер спостереження.

Установка домофонів

Установка домофонів та відеодомофонів – обов'язковий етап захисту під'їзду або житлової зони від сторонніх. Сьогодні це один із найпоширеніших засобів забезпечення безпеки мешканців будинку. Пристрій прийшов на зміну кодовим замкам, масова установка яких спостерігалася кілька десятиліть тому. Але кодовий замок на вхідних дверях складно назвати універсальним засобом захисту приватної власності: підібрати код для нього самостійно не так вже й складно. До того ж, такі пристрої схильні до поломки, а вартість обслуговування не найнижча. А установка домофона або відеодомофона варта того, якщо ви відокремлені від зовнішнього світу вхідними дверима з дзвінком. Послуги з встановлення домофону та відеодомофону пропонує наша охоронна агенція «КІТ». Звернувшись до нас, ви отримаєте професійну консультацію спеціаліста. Підбираємо пристрої за завданнями та умовами експлуатації, здійснюємо встановлення контролера.

Охоронні системи

З системами безпеки ви вирішуєте питання захисту та безпеки, яке сьогодні хвилює кожного. Мова йдеться про захист особистого майна у квартирі, заміському будинку, робочому офісі тощо. Насправді, згідно зі статистикою, частка крадіжок із зломом із кожним роком тільки збільшується. А щоби надійно захистити майно, краще звернутися до кваліфікованих служб безпеки, які надають послуги з охорони майна на високому професійному рівні. До списку цих компаній входить охоронне агентство «КІТ», яке підбирає системи безпеки, проводить їх встановлення та кваліфіковане обслуговування. Процес технологічного розвитку не оминув межі захисту. Для забезпечення захисту житлових комплексів, торгових центрів, готелів та інших об'єктів сьогодні розробляються та впроваджуються багато пристроїв та технічних нововведень, що підвищують ефективність та якість сучасних систем захисту.

Пожежна сигналізація

Загальні збитки від усіх пожеж, що сталися протягом року, перевищують збитки від крадіжки майна. Тому, крім дотримання елементарних правил пожежної безпеки, розважливий господар заздалегідь убезпечить своє майно. Це основний засіб захисту від пожежі, який захищає не лише матеріальні цінності, здоров'я та життя сім'ї, співробітників та службовців. Аварійна пожежна сигналізація - це надійний комплекс спеціальних технічних пристроїв, що запобігають виникненню побутових та промислових пожеж. У цих системах використовуються сучасні панелі керування, детектори диму, датчики температури, низьковольтні пристрої та аксесуари, які можуть бути встановлені за бажанням замовника.